Keskustolmuimejad

Kesktolmuimeja süsteem koosneb tsentraalseadmest, majja paigaldatud torustikust, 8-12 m pikkusest tõmbevoolikust ning erinevate koristustööde tarbeks mõeldud otsikute komplektist.
Kesktolmuimeja on kõige efektiisem vahend kodu koristamiseks ja samal ajal ka kahjulikest mikroosakestest vabanemiseks. Väljapuhutav õhk juhitakse teie majast välja, millega tagatakse siseruumide puhas õhk ning tolmulestade ja nende väljaheidete vähenemine majas.

Keskustolmuimeja süsteemi on lihtne paigaldada kõikidesse hoonetesse ja sealjuures ei ole remondi tegemine vajalik. Tsentraalseade töötab vaikselt ja seda võib paigaldada nii uude kui ka vanemasse majja. Torustik asetatakse varjatult kappide ja riiulite soklitesse, vaheseinte sisse, põrandasse ning lakke. Seintesse või põrandatesse paigaldatavad tõmbepesad on kohad, kuhu kinnitatakse voolik ja mille kaudu mustus, tolm ning mikroosakesed siseruumist eemaldatakse. Hästi paigaldatud tõmbepesa suudab hallata kuni 100-ruutmeetrist pinda.
Kesktolmuimeja praktiline asukoht on garaažis, tehnoruumis või panipaigas. Kuna enamus seadmetel on ka oma tõmbepesa, siis on see lihtsaim viis kasutada tolmuimejat ka seadme enda paiknemise piirkonnas.
Keskustolmuimeja paigaldamiseks vajalik eelinfo:

Majaplaani või projekti olemasolu . Koostöös kliendiga on vaja välja selgitada, millise pikkusega voolikut ja palju tõmbepesasid vajatakse. Milliseid ruume ja pindasid on vaja koristada ja kas majas on koduloomi ning muid eripärasid . Kas klient vajab eraldi ka stasionaarseid prügiluuke jne. Soovime teada, millised on kliendi eelistused ning vajadused hea lõpptulemuse saavutamiseks. Kvaliteetkliima on alati valmis tegema vastava eeltöö, et hilisem rahulolu oleks mõlemapoolne.

Tänapäeval ehitatakse majad õhukindlateks ning pakettaknad “ei hinga”. See vähendab tunduvalt ruumide loomulikku õhuvahetust. Kvaliteetne õhk on otseselt seotud ka inimeste tervisega, sest
ligikaudu 90% ajast viibib inimene siseruumides . Seega, sisekliima kvaliteedi parandamise kaudu on suures osas võimalik vähendada inimeste haigestumise riski. Nohu, punetavad silmad, naha kihelus ja rahutu uni on esmased allergia sümptomid, mille põhjustajaks on ebakvaliteetne siseõhk.
Siseruumide regulaarne ja mõistlikul moel koristamine ning õhutamine on üks peamine nurgakivi allergia vastu võitlemisel, kuna siseruumi õhu kvaliteet mõjutab kõige enam allergiasümptomite teket. Paljud allergoloogid soovitavad oma patsientidele tavalise tolmuimeja asemel just kesktolmuimejat.

* Uurimuse järgi vähendab kesktolmuimejasüsteem allergiaid järgmiselt:
Ninavaevusi 47% Silmavaevusi 61% Unehäireid 44% Muid vaevusi 48%

Keskustolmuimejatele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele kesktolmuimejatele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
Kõige suurem kesktolmuimejate valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindust Tallinnas. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.