Seinamudelid

Õhk-õhk soojuspump on säästliku kütmise ja jahutamise seade. Soojusenergia saadakse osaliselt soojusvahetuse teel, erinevalt teistest seadmetest, kus energiat toodab seade ise. Soojuspumbaga saab ka ruumi õhku kuivatada. Kõikidel soojuspumpadel on seega võimalik valida nelja erineva režiimi vahel: kütmine, jahutamine, kuivatamine ja ventilaatorseadistus.
Õhksoojuspumpasid on väga laias valikus, mistõttu sobivad need nii eramutesse, suvilatesse, kortermajadesse, büroodesse, tootmisruumidesse ja paljudesse muudesse kohtadesse. Vajalik tingimus alati on vooluallika olemasolu.

Kvaliteetkliima tootevalikus on kõrge kvaliteediga seadmed, mis on kohased töötamaks ja vastupidamaks ka karges põhjamaa kliimas. Soojuspumba eluiga sõltub selle töötundidest, hooldamisest ning kasutuskorrast.

Hooldamise all on oluline silmas pidada, et seadmesse ei satuks liigset tolmu või muud sodi ja et seade ei saaks muul moel vigastada. Selle ennetamiseks on kohustuslik regulaarselt filtreid puhastada. Õhksoojuspumba kasutusjuhendis on ka kirjas, kuidas on võimalik oma seadet ise jooksvalt hooldada. Kord aastas tuleks teha üks korralik hooldus, mille teostab oma ala spetsialist. Soojuspumpadele teostatavate hooldustööde nimekirja leiate meie koduleheküljelt, „teenuste” alt.

Kasutegur ehk COP sõltub ka suurel määral soojuspumba hooldusest ja selle kasutuskorrast.
Mida kõrgem on õhksoojuspumba kasutegur, seda säästlikum ja kasulikum ta on. Soojuspumba efektiivsuse märge „COP” näitab, mitu korda rohkem annab seade soojusenergiat võrreldes kulutatud elektrienergiaga.

Õhksoojuspump on abikütteseade ja äärmuslikes tingimustes tuleb teda vajadusel toetada mõne teise kütteallikaga.

Soojuspumpadele ja töödele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele õhksoojuspumpadele on alati võimalik saada ka varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
*Pakutavaid seadmeid peab paigaldama spetsialist, sest ise monteerides või demonteerides kaotab seade garantii.
Kõige suurem õhksoojupumpade valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindusi Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.