Maasoojuspumbad

Maasoojuspump on seade, mida kasutatakse keskküttesüsteemi kaudu sooja tootmiseks kõrge kasuteguriga kulutatava elektrienergia suhtes. Samuti toodetakse maasoojuspumbaga sooja tarbevett. Osa sooja tootmiseks vajalikust energiast võetakse maasoojusest, sellest ka nimi maasoojuspump.

Maasoojuspumpasid on väga laias valikus, mistõttu sobivad need nii eramutesse, suvilatesse, kortermajadesse, büroodesse, tootmisruumidesse ja paljudesse muudesse kohtadesse. Eelduseks on vajalik olemasolev keskküttesüsteem, kas põrandakütte või radiaatorite kujul. Süsteemi saab paigaldada nii juba valmis olevatele ehitistele kui ka uusehitistele.

Maasoojuspumba üks osa on maakontuur, mis paigaldatakse pinnasesse ja see nõuab teatud maa-ala olemasolu. Võimalik on ka puurkaevu tehnoloogia, kuid see nõuab erilube ja on tunduvalt kallim. Maasoojuspumba väliskontuuri saab paigaldada ka jõesängi või järve vastavate paigalduse tehnoloogiatega.

Maasoojuspumpa ei saa paigaldada linna kortermajadele, kus puudub pinnasekontuuriks vajalik maa-ala. Samuti ei saa maasoojuspumpa paigaldada eramutele, kellel pole krundil maakontuuri paigalduseks piisavalt maapinda.

Maasoojuspumba töökvaliteeti võib kahjustada valesti paigaldatud maakontuur või kesküttesüsteem. Samuti kahjustab maasoojuspumba töökvaliteeti valesti valitud võimsus.

Meie pakume ainult kvaliteetseid soojuspumpasid, mis on võimelised töötama ka põhjamaises kliimas. Valime koos kliendiga just tema soovidele vastava võimsusega ja sobiva hinnaga kaubamärgi soojuspumba. Transpordime, paigaldame, seadistame ja hooldame meie poolt pakutavaid seadmeid ning teostame ka järelteenindust ja remonti, nii enda poolt pakutavatele pumpadele kui ka teistele soojuspumpadele.

Maasoojuspump on suhteliselt hooldusvaba seade. Aegajalt tuleb puhastada mudafiltrit ja esimese aasta jooksul jälgida maakontuuri õhutussüsteemi ning vajadusel lisada vedelikku. Enne küttehooaega on soovitatav lasta spetsialistil kõik üle kontrollida. Lisaküsimuste korral pöörduge alati meie poole, sest õigesti hooldatud seadme eluiga on tunduvalt pikem.

Maasoojuspumba paigaldamiseks vajalik eelinfo:

Ruumi plaan ning eelnev ruumi ja asukoha valmidus maasoojuspumba paigaldamiseks. Kindlasti on vaja veel krundi plaani ja pinnase proove, sest pinnase struktuuril on oluline tähtsus maakollektori mahu valikul. Samuti soovime teada, mida soovitakse soojuspumbaga saavutada ja millised on kliendi eelistused ning vajadused hea lõpptulemuse saavutamiseks. Kvaliteetkliima on alati valmis tegema vastava eeltöö, et hilisem rahulolu oleks mõlemapoolne.

Maasoojuspumpadele ja töödele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele maasoojuspumpadele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
*Pakutavaid seadmeid peab paigaldama spetsialist, sest ise monteerides või demonteerides kaotab seade garantii.
Kõige suurem maasoojupumpade valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esinduspoode Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.

Showing all 4 results