Soojuspumba juhtimine: Juhtautomaatika

Soojuspumba juhtimine: Juhtautomaatika

 

 

 

 

 

 

 

 

Alpha-innoTec soojuspumbad on varustatud moodsa ning võimalusterohke Luxtronic juhtautomaatikaga. Luxtronic juhtautomaatika võimaldab soojuspumpa kiirelt ning mugavalt käsitleda. Loogilise ning kasutajasõbraliku juhtautomaatikaga saavad hakkama kõik.

Tavakasutajale

Luxtronic on sarnane uuemates sõiduautodes navigatsioonisüsteemina kasutatav Jog-Dial (keera ja vajuta) navigatsiooniseadmega, kus erinevate programmide vahel valimine, kinnitamine ning üleüldine süsteemis orienteerumine on viidud täiesti uuele mugavustasemele. Ainulaadse ning kasutajasõbraliku Luxtronic käsitlemine ning menüüväljade kuvamine on välja töötatud koostöös Berliini Tehnika Ülikooliga. Kogu süsteem on juhitav läbi ühe keeratava nupu, mis muudab kogu menüü käsitlemise äärmiselt mugavaks.

Samuti edastas tunnustatud kriitiline Saksamaa kvaliteedi hindamistestija “Stiftung Warentest” maasoojuspumba juhtautomaatikale Luxtronic kasutajasõbralikkuse eest üldhinde “VÄGA HEA.”

Kogu juhtimine ühest puldist

Intelligentne juhtautomaatika Luxtronic võimaldab juhtida mitmeid erinevaid funktsioone:

  • Küte ning soe tarbevesi (sh sooja vee tsirkulatsioon);
    • Kuni kolme lisa küttekontuuri / segusõlme juhtimine;
  • Jahutus (nii aktiiv- kui ka passiivjahutus);
  • Päikese-energia (nii vaakum-kollektorid kui ka PV paneelid);
  • Ventilatsiooni juhtimine;
  • Basseiniküte.

Alphaweb: võimas tööriist nii kliendile kui ka AIT-Nord´i tehnikutele

Alphaweb´i näol on tegemist veebipõhise keskkonnaga, kuhu on võimalik lisada kõik paigaldatud Alpha-innoTec´i soojuspumbad. Juhtautomaatika Luxtronic ühendamisel AlphaWeb serveriga saame seadet jälgida ja juhtida läbi Interneti. Kogemus näitab, et eeskätt on Alphaweb´I näol tegemist suurepärase tööriistaga AIT-Nord´I tehnikutele. Kui süsteemis peaks mingisugune veateade / tõrge esinema – teavitab Alphaweb sellest koheselt ka meie tehnikuid (saates välja e-maili), millest tulenevalt saame tagada kiire reageerimise.

Alphaweb´i kasutamine on kliendile ilma kuupõhise tasuta.

Uudised

Tere tulemast! / veebruar 13, 2014

Nüüdsest on kvaliteetkliimal uus koduleht! Siit leiate infot nii firma kui ka toodete kohta. Küsimuste korral helistage meile või kirjutage