Soojuspumba juhtimine: Alpha Home

Soojuspumba juhtimine: Alpha Home

Alpha Home

 

 

 

 

Parim võimalus kombineerida toa kütteautomaatikat ja soojuspumba juhtimist.
Alpha Home on intelligentne ruumitemperatuuri juhtimise süsteem, mis töötab täiuslikult kooskõlas Alpha innotec´i soojuspumbaga.
Läbi oma nutitelefoni või tahvelarvuti saate määrata iga ruumi temperatuuri eraldi ning juhtida soojuspumba tööd nii kütmisel, jahutamisel kui ka tarbevee soojendamisel.

Kõik on kontrolli all!

Kõikjalt, kus Sa ka ei viibi, saad hoida silma peal, mis Sinu soojuspump konkreetsel ajahetkel teeb. Kasutades ära soojuspumba ning Alpha home lahenduse poolt pakutavaid lisa-funktsioone täpne puhkuseprogrammi ajastus, ruumitemperatuuride alandus) saavutame lisasäästu.

Täiuslikkuseni lihvitud

Alpha Home süsteem suhtleb Sinu soojuspumbaga lähtudes seatud ruumide temperatuuridest, et tagada täiuslikult efektiivne kütmine.
Pidev infovahetus Alpha Home süsteemi ja Alpha innotec soojuspumba vahel, tagab aastaringselt automaatse küttegraafiku täppisreguleerimise. Hetkevajadusele vastav kõige optimaalsem üttevee temperatuur annab lisanduva säästu kuni 20%.
Alpha home võimaldab juhtida ka ruumide jahutust paralleelselt märgade ruumide kütmisega.

Tellijale meeldib Alpha Home, sest…

  • … avaneb võimalus olla pidevalt kursis oma küttesüsteemis toimuvaga (ükskõik kus ta ka ei viibiks)
  • … erinevate küttetsoonide mugav juhtimine arvestab kõikide pereliikmete individuaalsete eelistustega
  • … Alpha Home teeb küttegraafiku täppis-regulatsiooni kliendi eest ise ära leides kõige optimaalsema küttevee temperatuuri (tagades kliendile lisanduvat säästu)
  • … Alpha Home on saadaval taskukohase hinnaga

 Paigaldajale meeldib Alpha Home, sest…

  • … puudub vajadus mahukateks kaabeldustöödeks. Süsteem toimib juhtmevabalt. Seega ka olemasolevatesse süsteemidesse saab Alpha Home süsteemi paigaldada
  • … süsteemi esmaseadistus on tehtud ülimalt mugavaks. Kogu seadistus teostatav läbi aplikatsiooni
  • … mitmed süsteemikomponendid on võimalik Alpha Home´ga ühildada (näiteks radiaatorite olemasolevad ventiilid ning põrandakütte ajamid)

Uudised

Tere tulemast! / veebruar 13, 2014

Nüüdsest on kvaliteetkliimal uus koduleht! Siit leiate infot nii firma kui ka toodete kohta. Küsimuste korral helistage meile või kirjutage