Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SHW112YHA/EHST-20C-YM9C Zubadan inverter-tüüpi õhk-vesi soojuspump

Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SHW112YHA/EHST-20C-YM9C Zubadan inverter-tüüpi õhk-vesi soojuspump

Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SHW112YHA/EHST-20C-YM9C Zubadan

Unikaalse tehnoloogiaga keskkonnasõbralik ja tõhus küttesüsteem

Uus soojuspump (soojuspumbabasüsteem) Ecodan C on efektiivne viis kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Ecodan C õhk-vesisoojuspump on säästlik ja kulutab teiste küttesüsteemidega võrreldes oluliselt vähem sisendenergiat (elektrienergiat). Õhk-vesisoojuspump Ecodan C on varustatud uudse juhtsüsteemi, inverterkompressori ja sooja tarbevee boileriga (va hüdroboks-süsteem). Kasutusele on võetud nn automaatne kohandumine koos kütmiskiiruse suurendamisega. Otse juhtpaneelilt saab jälgida jooksva kuu elektrikulu ja toodetud soojusenergia hulka. Nii saab operatiivse ülevaate soojuspumba töötamise efektiivsusest.

Zubadan küttetehnoloogia

Mitsubishi Electric õhk-vesisoojuspumba Ecodan C välismoodulis PUHZ-SHW112YHA kasutatakse unikaalset Zubadan küttetehnoloogiat, mis tagab soojupumba efektiivse töö ka välistemperatuuril kuni – 28 °C. Soojuspumba küttevõimsus püsib muutumatuna välistemperatuurini kuni -15 °C.

Kompaktne ja kõrgkvaliteetne

Soojuspump Ecodan C on saadaval erineva suuruse ja disainiga, mis tagab just Sinu kodule optimaalseima valiku. Soojuspumba 200 liitrise soojaveeboileriga siseosa kõrgus on vaid 1,6 m. Tänu kompaktsetele mõõtmetele saab Ecodan soojuspumpasid lihtsalt paigaldada erinevat tüüpi majadesse. Ecodani väiksema sisemooduli-hüdroboksi kõrgus on vaid 0,8 meetrit ning see on varustatud paisupaagi, tsirkulatsioonipumba, veevooluanduri, filtri ja juhtsüsteemiga. Valides Ecodan C hüdroboks-lahenduse saab kasutada juba olemasolevat soojaveeboilerit või valida sobiva suurusega boileri vastavalt sooja tarbevee vajadusele. Ecodan C on välja töötatud Mitsubishi Electric tehastes Jaapanis, mis tagab seadmete kõikide detailide eeskujuliku kvaliteedi ja kogu süsteemi töökindluse. Eesti turul  müüdavad Ecodan seeria soojuspumpad toodetakse Mitsubishi Electric Suurbritannia tehases.

Ecodan C õhk-vesisoojuspump säästab raha ja elektrienergiat ning on ülimalt keskkonnasõbralik.

Tutvu lähemalt LHV järelmaksu tingimustega siin.

(Hind ei sisalda paigaldust)

6,900.00

Tehnilised andmed

Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SHW112YHA/EHST-20C-YM9C Zubadan:
Küttevõimsus: 11,2 kW (5,5 – 14,8 kW)
Küttevõimsus temperatuuril -15 kraadi: 13,59 kW
Elektrivõimsus kütmisel: 2,5 kW
Kasutegur kütmisel: 4,46
Köetav pind: kuni 200 m2
Minimaalne garanteeritud töötemperatuur: -28 kraadi

Siseosa mõõdud: 1600 x 595 x 680 mm
Siseosa kaal tühja veepaagiga: 112 kg
Veepaagi maht: 200 l
Lisaküte: elektriküttekeha 9 kW
Toide: 3 faasi 400 V / 50 Hz, 16 A

Välisosa mõõdud: 1350 x 950 x 330 mm
Välisosa kaal: 134 kg
Toide: 3 faasi 400 V / 50 Hz, 16 A

Uudised

Tere tulemast! / veebruar 13, 2014

Nüüdsest on kvaliteetkliimal uus koduleht! Siit leiate infot nii firma kui ka toodete kohta. Küsimuste korral helistage meile või kirjutage