Heat Master soojendusega vaip jalatsite kuivatamiseks 30x60cm, 25W

Heat Master soojendusega vaip jalatsite kuivatamiseks 30x60cm, 25W

Soojendusega vaip jalatsite kuivatamiseks “Heat Master(TM)” – 1-2 inimesele

Elektrisoojendusega vaip jalatsite kuivatamiseks “Heat MasterTM ”, seeria HT T sobib igat tüüpi jalatsite kuivatamiseks. See on lihtne, ökonoomne ja efektiivne hooldusvahend teie jalatsitele. Elektrisoojendusega vaiba suhteliselt madal temperatuur tagab soodsa (aeglase) jalatsite kuivatamise režiimi, mis välistab jalatsite deformeerimist ja enneaegset vananemist.
Madal energiatarbimine, mis on võrreldav väikese võimsusega elektripirniga, ei kajastu praktiliselt teie elektriarvetel.
Jätke lihtsalt oma märjad jalatsid õhtul vaibale ja hommikul panete neid jalga kuivade ja soojatena.

230V, umbes 2 m pikkune ühendusjuhe, lameda pistiku ja sisseehitatud lülitiga funktsiooniga on/off

Värv: Anthrazit

Kasutusjuhend:
Kasutada ainult kuivades siseruumides. Mitte kasutada vannitubades, saunades ja muudes niisketes ruumides. Mitte panna vette ega pesta. Kasutada kuivpuhastust, toodet painutamata, lülitedes eelnevalt voolust välja. Antud toodet ei tohi painutada, katta, panna teiste pindade alla. Ei tohi naeltega kinnitada põrandale ja teistele pindadele, läbi torkida, läbi lõigata ega puurida. Hoida loomade eest.

NB! Ohutusjuhend, pange tähele:
Juhul, kui pind on oluliselt kulunud või vigastatud, tuleb teie ohutuse nimel toote kasutamist lõpetada. Keskmine soojenemise aeg 15 minutit.

Tootja: A. Rak Wärmetechnik GmbH, Saksamaa

45.00

Uudised

Tere tulemast! / veebruar 13, 2014

Nüüdsest on kvaliteetkliimal uus koduleht! Siit leiate infot nii firma kui ka toodete kohta. Küsimuste korral helistage meile või kirjutage