You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Paigaldus

KvaliteetKliima eksperdid tagavad parima lahenduse kliimaseadmete paigaldamisel  

Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus nõuetele vastava ja kvaliteetse töö teostamiseks. Peamiselt paigaldame meie poolt pakutavaid seadmeid, kuid vastavalt kliendi vajadusele ja soovile pakume paigaldust ka meie tootevalikust väljapool olevatele seadmetele.  Teostame paigaldustöid ning kliendi konsultatsioone õhk-õhk, õhk-vesi ja maasoojuspumpadele,  ventilatsiooniseadmetele, põrandakütte- ja radiaatorküttesüsteemidele.  Kvaliteetkliima pakub professionaalseid paigaldustöid üle Eesti.

Kliimaseadmete paigaldusprotsess algab tavaliselt konsultatsiooniga, kus kliendile selgitatakse erinevaid seadmetüüpe ja nende omadusi vastavalt ruumide suurusele ja vajadustele. Seejärel valitakse sobiv kliimaseade ning lepitakse kokku paigaldamise aeg. Paigaldus toimub kvalifitseeritud tehnikute poolt, kes tagavad, et seade on korrektselt ja ohutult ühendatud elektrivõrguga ning õigesti kinnitatud.


Kui soovid nautida aastaringset mugavust ja tervislikku elukeskkonda, siis võta meiega ühendust ning aitame Sul leida parima lahenduse just Sinu vajadustele!


Küsi pakkumist

2