You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Järelmaks

EI SOOVI MAKSTA KOGU SUMMAT KORRAGA? MAKSA OSAMAKSETE KAUPA!

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

       
Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

      ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud. 

      ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule. 

      ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.  


TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

 

ESTO 3 ON UUE GENERATSIOONI MAKSEVIIS, MIS VÕIMALDAB TASUDA MUGAVALT NING KIIRELT - KOLMES VÕRDSES OSAS, ILMA LISATASUDETA!

 

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis! 

         


ESTO 3 aitab jagada ostusumma 3-ks võrdseks osaks. 


      Ühtegi lisatasu ei lisandu

      Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul

      Esimene makse on alles järgmisel kuul. 

 

Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. 

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.
MIKS VALIDA INBANKI JÄRELMAKS?

Inbanki järelmaks võimaldab sul muuta suur ühekordne väljaminek igakuiseks väikeseks kuluks ning tasuda toodete ja teenuste eest osade kaupa. Võta maksmiseks rohkem aega ning jaga ostusumma kuni 6 aasta peale. Esimene makse alles kuu aja pärast.


INBANKI JÄRELMAKSU EELISED:

Paindlik lahendus suuremateks väljaminekuteks

Sina valid järelmaksu summa suuruse

Sina valid järelmaksu perioodi

Sina valid maksekuupäeva

Vastus taotlusele minutiga


INBANKI JÄRELMAKSU TINGIMUSED:

Finantseeritav summa 100 - 20 000 €

Periood 4 - 72 kuud

Sissemakse 0 €

Intress 9,9% finantseeritavast summast

Haldustasu 0 € 

Lepingutasu 14,90 €


Inbanki järelmaksu krediidi kulukuse määr on 20,53% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 2000 eurot, krediidisumma 2000 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 9,9% arvestatuna finantseeritavalt summast, lepingutasu 14,90 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR. Igakuine osamakse 100,68 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2416,32 EUR. Krediidiandjaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Tutvu tingimustega: www.inbank.ee/jarelmaks

Lisainfo: +372 640 8080 või info@inbank.ee