You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Midea Xtreme Heat MSAGBU-12HRFN8 Njah 3.5kW Qküte 3.8kW

  • Brand: Midea
  • Mudel:MSAGBU-12HRFN8
  • Saadavus:Laos

1 068.00€

Võimalikud valikud

XTREEMNE ENERGIASÄÄST

Midea Xtreme Heat õhksoojuspump on tõeline energiasääst. Õhksoojuspumba tõhusus on viidud maksimumini, tänu millele on seadme energiatarbimine väiksem kui kunagi varem. Intelligentne sisse-väljalülitamise tehnoloogia võimaldab Midea Xtreme Heat’il automaatselt lülituda ooterežiimist energiasäästurežiimi, vähendades seeläbi energiatarbimist kuni 80%.


 

UNEREŽIIM

 

Jahe

Jahutusrežiimil töötades tõuseb temperatuur iga tunni järel 1°C (mitte madalamale kui  30°C)  ja 2 tunni möödudes fikseerub siseosa ventilaatori töö madalale kiirusele.

 

 

Soe

Kütterežiimil töötades väheneb temperatuur iga tunni järel 1°C (mitte madalamale kui 17°C) ja 2 tunni möödudes fikseerub siseosa ventilaatori töö madalale kiirusele. Seade väljub sellest režiimist 8 tunni pärast ning ventilaatori kiirus muutub automaatseks.

 

KOLMIKMUGAVUS

Ülimalt vaikne

Öörežiimis vähendatakse müra minimeerimiseks nii õhuvoolu kui ka ventilaatori kiirust (helitugevus vaid 20dB). See tagab teile rahuliku ning segamatu une.

 

Ümbruse tajumine

Öörežiim võimaldab kliimaseadmel esimese kahe tunni jooksul automaatselt tõsta või langetada temperatuuri 1˚C tunnis. Seejärel on seade järgmise viie tunni jooksul stabiilne, pärast seda lülitab ennast välja. 

 

Häälkäskluse funktsioon 

Midea Xtreme Heat õhksoojuspumpa saab ühendada Amazon Echo või Google’i koduga. Nii saab seadet juhtida ka häälkäskluste abil. MideaAIR nutirakenduse kaudu saate häälkäsklusi kasutada ka telefoni teel.

 


3 KÄIKU

Midea inverteriga õhksoojuspumbad pakuvad kolme erinevat töövõimsuse valikut: 50%, 75% ja 100%. Sellega saate oma äranägemise järgi energiatarbimist reguleerida.

 


TEEMANTSERVADEGA T-KUJULINE KORPUS

Teemantkattega korpus, Archimedese kruvikujuline õhu väljalaskeava ja T-kujuline ülemine kate hoiavad vihma ja liiva seadmest eemal, tagades selle stabiilse toimimise.INTEGREERITUD WI-FI MOODUL JA TELEFONIGA JUHTIMINE

Juhtpaneelil on integreeritud WiFi-moodul, mis võtab mobiilirakendusest vastu signaali, millega saab juhtida soojuspumpa.


 

iECO-REŽIIM

Antud režiimi aktiveerimiseks vajutage iECO nuppu. Seepeale hoiab õhksoojuspumba jahutusrežiim järgneva 8 tunni jooksul Teie ruumi mõnusalt jahedana, tarbides seejuures vaid 1,2 kWh energiat. Nii säästate energiat kuni 71%.


 

PrimeGuard™

Midea PrimeGuard™ on oksüdeerumise ja korrosiooni suhtes vastupidavam kui tavalised kondensaatorite uimed. Tagatud on stabiilne ja kauakestev jõudlus. Lisaks takistab PrimeGuard™ efektiivselt bakterite paljunemist ja õliplekkide külge kleepumist.

 BASE PAN KÜTTEKEHA

1,9 korda suurema väljundvõimsuse ning uhiuue roostevabast terasest materjaliga saab põhiküttekeha kiiresti sulatada ning eemaldada lume ja jää välisseadmes, tagades stabiilse küttevõimsuse.

 

3D ÕHUVOOL

Õhku suunav väljalaskeava liigub automaatselt nii horisontaalselt kui vertikaalselt, suunates tasakaalustatud õhuvoolu igasse toa nurka.

TERMOSTAATILINE TEHNOLOOGIA

Termostaatiline tehnoloogia pakub Teile alati mõnusat jahedust. Tänu Inverter Quattro™ mikrokiibi täpsele juhtimisele suudab Midea õhksoojuspump hoida kerge vaevaga soovitud temperatuuri (0.5° C täpsusega), muutes seejuures kompressori kiirust ilma korduva sisse- ja välja lülitamiseta.

 

INSTA HEATER

Käivitamisel eelsoojendatakse muundurit, et vabaneda välisest külmast ja valmistada kompressor ette kiireks kuumutamiseks. Suurenenud soojusvahetuspiirkond parandab soojusülekande efektiivsust, võimaldades kiiremat kuumutamist.

KAHEKORDNE FILTREERIMINE

Kahekordne filtreerimissüsteem kõrvaldab põhjalikult tolmu ja kahjulikud osakesed kahes etapis: Esiteks läbi suure tihedusega eelfiltri ning seejärel läbi peene filtri, mis püüab kinni isegi 0,3 μm suurused mikrotolmu osakesed. Tänu sellele on sissehingatav õhk puhas ja värske.
INVERTER QUATTRO™ KOMPRESSOR

Inverter Quattro™ kõrgsageduslik tehnoloogia võimaldab kompressoril pärast käivitamist peaaegu koheselt töötada ülisuurel kiirusel, pakkudes võimsat jahutust/kütet kohe pärast õhksoojuspumba sisselülitamist. Midea inverterkompressor töötab kõigis tingimustes võimsalt, tõhusalt, kiiresti ja stabiilselt.

 

JÕUDLUS
Küttevõimsus (kW) 0.8/3.8/5.6
Jahutusvõimsus (kW) 0.8/3.5/4.7
Elektrivõimsus jahutamisel (kW) 0.87(0.06-1.59)
Elektrivõimsus kütmisel (kW) 0.92(0.13-2.10)
KINDLA PERIOODI KASUTEGURID
Jahutustegur SEER 8,5
Soojustegur SCOP 4,6
ENERGIATÕHUSUSE KLASSID
Energiatõhususe klass jahutamisel A+++
Energiatõhususe klass kütmisel A+++
MÜRAANDMED
Müratase (siseosa) (max/keskmine/min) dB(A) 39/30/24
Müratase (välisosa) (max /keskmine/ min) dB(A) 57
LUBATUD TEMPERATUUR
Välisõhk jahutamisel (°C) -15~50
Välisõhk kütmisel (°C) -25~24
AUTOMAATIKA
Funktsioonid i-Clean, häälkäsklus, automaatne sisse/välja lülitus, nutikas eelsoojendus, iECO-režiim
WiFi Jah
TORUSTIKE ANDMED
Torustiku ühendusmõõt (vedelik/gaas) ("/mm) 1/4" + 3/8"
ÜLDISED ANDMED
Külmaaine R32
MÕÕDUD JA KAAL
Kaal, sise-/ välisosa (kg) 8,7/29,5
Siseosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 295x835x208
Välisosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 555x765x303