You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Diffuser ERGOVENT RONDO-160 / duct connection 160 mm

  • Brand: Ergovent
  • Mudel:RONDO-160
  • Saadavus:Laos

70.15€

Võimalikud valikud

ERGOVENT

Kvaliteetsed, peensusteni läbimõeldud ventilatsiooniplafoonid.
Spetsialistid valivad ERGOVENTi ventilatsiooniplafoone tehniliste parameetrite, selge ja kiire paigalduse tõttu. Lõppostjaid võlub laitmatu välimus, vaikne töö, ohutu kasutamine ja mugava hooldus.

VÄGA KVALITEETNE KIPS

ERGOVENTi kipskorpus on tugev ja homogeenne. Kinnitusdetailid on valatud korpusesse, midagi ei puurita ja midagi ei liimita külge. Valamise käigus eemaldatakse ka kõige pisemad õhumullid, krohvipind on sile ja valge kui lumi.
 

SOBIB KÕIGILE ÜHENDUSVIISIDELE

Ventilatsiooniplafoone saab ühendada: 1) otse metallist õhukanalisse, 2) lõõtstoru abil (plekist õhukanalite süsteem), 3) ühenduskarbi abil (plastikus õhukanalite süsteem). Komplekti kuulub ka selge ja üksikasjalik paigaldusjuhend. Ventilatsiooniplafoone saab valida standardsete 100 mm, 125 mm või 160 mm ühendusega.

LIHTNE JA MUGAV KINNITUS

Ventilatsiooniplafoon kinnitatakse isekeermestavate kruvidega otse kipsplaadi külge. Kinnituselemendid reguleeritakse ja kohaldatakse hetkega ühele või kahele kipsikihile (vajadusel ka ükskõik millisele ebastandardsele paksusele).


VÕIMALIK PAIGALDADA VALMISLAKKE

Ainus pahteldatav ventilatsiooniplafoon, mida on lihtne paigaldada ka siis, kui kipslagi on juba valmis ja ühendada tuleb läbi jäiga kanali.
 

SUUREPÄRANE AERODÜNAAMIKA

Projekteerimisel kasutati Kaunase tehnikaülikooli (KTU) teadlasi, kes modelleerisid ventilatsiooniplafooni tööd arvutis. Parimate aerodünaamiliste omaduste saavutamiseks testiti erinevaid geomeetrilisi muudatusi. Üks neist – spetsiaalne „kõhuke“ kaane sisepoolel – vähendas tõhusalt õhupööriseid hajuti sees. Tunduvalt vähendati ka õhutakistust ja mürataset.

ERITI MADAL MÜRATASE

Kipsil pole mitte ainult antistaatilised (tolm ei jää selle külge kinni), vaid ka akustilised omadused. Osa kipsi pinnalt tagasipõrkavast helist imendub. ERGOVENTi ventilatsiooniplafooni aerodünaamilised täiustused on õhutakistust veelgi vähendanud. Seetõttu võib kindlalt väita, et see ventilatsiooniplafoon töötab vaiksemalt kui ükskõik milline metallist plafoon. Lihtsamalt öeldes ei ole ventilatsiooniplafooni tööd tegelikult ruumi vaikses keskkonna kuulda (seda juhul, kui õhukanalisüsteemis ei ole lisamüra).

USALDUSVÄÄRNE KAANE KINNITAMINE

Keskkate on raske ja kõigil tootjatel ei ole õnnestunud selle kinnitamise küsimust edukalt lahendada. ERGOVENTi ventilatsiooniplafoonis hoiavad kaant magnethoidikud, mitte kruvipead, mis jäävad magnetite külge kinni. Magnetid puutuvad täielikult kokku kaanes oleva magnetiseeritud roostevabast terasest osaga ja tänu sellele on kaas usaldusväärselt fikseeritud. Kuna kaas ei sisalda magneteid, ei teki ka magnetvälja, mis tõmbaks tolmu ligi.

EI MINGIT MUSTUST LAES

Tavalised krohvipealsed ventilatsiooniplafoonid suunavad õhuvoolu lakke. Seetõttu näeb nende ümber laes sageli ka üsna palju mustust. Pahteldatava ventilatsiooniplafooni õhuvool on aga suunatud otse alla ega puuduta kunagi lage. Plafooni ümber olev lagi jääb alati puhtaks. Mustus on võimalik vaid ventilatsiooniplafooni sees, mis on aga silmale nähtamatu. Kaane avamisel saab teha hooldustöid. Nõuanne: vahetage rekuperaatorite filtreid õigeaegselt ja vältige sel viisil suurema mustuse teket. 

ERITI TURVALINE PAKEND

Võime julgelt väita, et ERGOVENTi ventilatsiooniplafoonil on kõige turvalisem pakend kogu turul. Turvalisuse testide ajal, kui toodet kukutati kuni 12 korda kõikvõimalikes suundades 80 cm kõrguselt, kaitses pakend toodet kahjustuste eest.