You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Airobot L-ERV-R must

  • Brand: Airobot
  • Mudel:AIROBOT-L-ERV-R-B
  • Saadavus:Laos

3 413.56€

NIISKUS- JA SOOJUSTAGASTUSEGA TÜÜP R

1 - Heitõhk                         

2 - Välisõhk                         

3 - Sissepuhkeõhk             

4 - Väljatõmbeõhk             

KVALITEETNE ÕHK SAAB ALGUSE AIROBOTIST

Airobot hoolitseb sinu eest, et sa ennast kodus hästi tunneksid Airobot on isemõtlev seade, mis hoolitseb Sinu kodu sisekliima eest. Airoboti targad andurid mõõdavad õhu CO2, VOC, temperatuuri ja niiskuse taset ning reguleerivad neid iseseisvalt.


TEEME SU ÕHU NÄHTAVAKS

Airoboti kasutajad näevad otse ekraanilt reaalajas oma siseruumide õhukvaliteeti. Sa võid alati kindel olla ja veenduda, milline Sinu kodu õhk on.

SÄÄSTAD KUNI 30% ENERGIAKULUDELT

Airobot suudab mitmete andurite koosmõjul tuvastada, kui kedagi ei viibi ruumides ning lülitab ennast kõige minimaalsemale kiirusele. Näiteks
kui keskmiselt ei viibita ruumides kaheksa tundi ööpäevas, siis võrreldes tavalise ventilatsiooni­ seadmega säästab Airobot kuni 30% elektrienergialt ning lisaks tekib ka sääst küttekuludelt. Seeläbi aitad hoida ka keskkonda.

PUHTALT JA TARGALT EESTIS TOODETUD

Airobot on ainus Eestis arendatud ventilatsiooniseade, mis on välja töötatud koostöös Tartu Ülikooli ja TalTechi teadlastega ning valmistatud Eestis.

SOBIB KORTERISSE JA MAJJA

Ventilatsiooniseade tuleks valida olenevalt kodu ruutmeetrite arvust ja Airoboti valikus on seadmed nii väiksematesse kui suurematesse, nii vanematesse kui uutesse elamutesse. Paigaldamiseks kas seinale või lakke.

NIISKUSTAGASTUSEGA SOOJUSVAHETI

Enamik ventilatsiooniseadmeid võtavad toast niiske õhu ja viivad selle välja. Talvisel ajal võtavad õuest kuiva õhu ja toovad tuppa. Liiga kuiv õhk on tervisele kahjulik. Airoboti entalpia tüüpi soojusvahetid tagastavad siseruumides tekkivast niiskusest ca 60% tubadesse sissepuhutavasse õhku. Nii ei vii ventilatsioon kogu niiskust välja ja kodus on oluliselt tervislikum niiskustase.

TÖÖTAB VAIKSELT

Airobot töötab nii vaikselt, et teda ei pane tähelegi. Airoboti seadmete helitugevus jääb vahemikku 37–50 dB.

 AIROBOTILE MEELDIB ARENEDA

Airobot teeb regulaarselt seadmetele tarkvarauuendusi, mis lisab uusi funktsionaalsusi. Pidev arendustöö tagab, et ventilatsiooniseade on ka aastate pärast kõrgtehnoloogiline. Kõik uuendused toimuvad automaatselt.