You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Midea Oasis Plus MSOPBU-12HRFN8/MOX330-12HFN8 Njah 3.5kW Qküte 4.3kW

  • Brand: Midea
  • Mudel:MSOPBU-12HRFN8
  • Saadavus:Laos

1 378.80€

Võimalikud valikud

SOBILIK IGASSE KODUSSE

Invertertehnoloogia tagab vajaliku küttevõimsuse ka kõige ekstreemsemate ilmastiku tingimuste korral. Tunned end soojalt ka külmal talvel. Soojuspumba väikeste mõõtmete tõttu saab seda kasutada renoveerimisprojektides. Eriti sobib ukse kohale paigaldamiseks. Tagatud soojusvõimsus välistemperatuuril kuni –30°C. Ruumisäästlik ja moodne seinale paigaldatav õhk-õhksoojuspump. 

INTELLIGENTNE SILM

Intelligentne silm on innovaatiline lahendus, mis muudab olemise mõnusamaks ja vähendab küttekulusid. Kui olete 30 minutit eemal, vähendatakse energia säästmiseks automaatselt seadme puhumisintensiivsust (ainult inverterrežiimides). Kui olete eemal olnud kaks tundi, alandatakse puhumisintensiivsust veelgi. Kui naasete tuppa, tõstetakse puhumisintensiivsust automaatselt tagasi endisele tasemele. 

ERIREŽIIMID

Enda soovide või tegevuse järgi saate valida režiimi, mis puhub teist eemale või soovi korral järgib teie liikumist. Erirežiim juhuks, kui soovite, et temperatuur ruumis muutuks ühtlaselt või tuuleõhk saadaks teid kõikjal.  

 

ÄÄRMISELT SUUR ENERGIATÕHUSUS

Midea OP-seeria on ülimalt energiatõhus. Tagatud on mugav soojus talvel ja jahedus suvel, vähendades samal ajal oluliselt energiatarbimist. Energiatõhususe klass A+++ nii jahutus- kui ka kütterežiimis. Spetsiaalselt kütte jaoks välja töötatud soojusvaheti on tavalistest 10% parema jõudlusega. Inverter kompressor on selle tehnoloogia põhielement. Optimaalne õhu väljalaskeava aitab tagada energiatõhususe.  

NIISKUSE KONTROLL

Midea nutika anduritehnoloogia abil saab peale temperatuuri määrata ka ruumi niiskustaseme. Mobiilirakendusega saab valida kõige sobivama niiskustaseme. Sunnitud aktiivne õhukuivatus (power mode). Kuivatamise tavarežiim (normal mode). Manuaalne õhukuivati. Soovitud õhuniiskuse taset on võimalik seadistada vahemikku 30–90%. 

ELEGANTNE SISEOSA

Minimalistlik Midea Oasis õhksoojuspump on mõeldud silmailu hindavale inimesele. Iga detail on läbimõeldud ja visuaalselt kaunis. 

SUURE VÕIMSUSEGA INVERTERKOMPRESSOR

Midea invertertehnoloogia tagab vajaliku küttevõimsuse ka välistemperatuuril –30 , nii et ka kõige külmematel talvepäevadel on soe. Madalal temperatuuril suureneb kompressori ja ventilaatori kiirus, suurendades sellega küttevõimsust. Küttekaabli automaatne juhtimine takistab jää kogunemist ja ventilaatori ning kondensaatori kahjustamist.


 

INTEGREERITUD WI-FI MOODUL JA TELEFONIGA JUHTIMINE

Juhtpaneelil on integreeritud WiFi-moodul, mis võtab mobiilirakendusest vastu signaali, millega võib juhtida soojuspumpa, vaadata energiakulu ja saab säästupakkumisi.

JÕUDLUS
Küttevõimsus (kW) 0.8/4.3/7.2
Jahutusvõimsus (kW) 1.0/3.5/4.8
Elektrivõimsus jahutamisel (kW) 0.75(0.10-1.95)
Elektrivõimsus kütmisel (kW) 0.94(0.10-2.62)
KINDLA PERIOODI KASUTEGURID
Jahutustegur SEER 9,2
Soojustegur SCOP 5,3
ENERGIATÕHUSUSE KLASSID
Energiatõhususe klass jahutamisel A+++
Energiatõhususe klass kütmisel A+++
MÜRAANDMED
Müratase (siseosa) (max/keskmine/min) dB(A) 38/35/21/20
Müratase (välisosa) (max /keskmine/ min) dB(A) 57
LUBATUD TEMPERATUUR
Välisõhk jahutamisel (°C) -25~50
Välisõhk kütmisel (°C) -30~30
AUTOMAATIKA
Funktsioonid Niiskuse kontroll, "Intelligentne silm" andur, nutiseadmega juhtimine, isepuhastus funktsioon, "Ümbruse tajumine" funktsioon, iECO-režiim
WiFi Jah
TORUSTIKE ANDMED
Torustiku ühendusmõõt (vedelik/gaas) ("/mm) 1/4" + 3/8"
ÜLDISED ANDMED
Külmaaine R32
MÕÕDUD JA KAAL
Kaal, sise-/ välisosa (kg) 13/36,4
Siseosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 298x895x248
Välisosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 554x800x333