You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

MIdea Xtreme Save MSAGBU-09HRFN8/MOX230-09HFN8 Njah 2,6kW Qküte 3.2kW R32

  • Brand: Midea
  • Mudel:MSAGBU-09HRFN8/MOX230-09HFN8
  • Saadavus:Laos

499.00€

Võimalikud valikud

MUGAVUS JA SÄÄST KORRAGA

Energiasäästlik E-Max režiim

Režiimi aktiveerimiseks puudutage nuppu E-Max. Seepeale hoiab õhksoojuspumba jahutusrežiim Teie ruumi 8-tunnise uneperioodi vältel mõnusalt jahedana, tarbides samal ajal energiat vaid 1 kWh. Seeläbi hoiate energiat kokku kuni 71%.

 

Täpse juhtimise algoritm 

Uuenduslik SmartSavE täpse juhtimise algoritm võimaldab kiibil signaali paremini vastu võtta, teha täpsemat andmetöötlust ning saata kompressorile kiiremaid juhiseid. See aitab inverterkompressoril energiat säästes tõhusamalt töötada.

 

Inverter Quattro™ 

Midea eksklusiivne Inverter Quattro™ tehnoloogia teeb GMCC inverterkompressorist maailma ühe parima vahelduvvoolu kompressori. Midea inverterkompressorid töötavad kõigis tingimustes võimsalt, tõhusalt, kiiresti ja stabiilselt.

 

Suure tõhususega ventilaatoriterad ja õhukanalid 

Tänu uuele disainile tagavad optimeeritud ventilaator ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega. Seetõttu on Xtreme SavE energiasäästuks parim valik.

 

3 käiku

Midea inverteriga õhksoojuspumbad pakuvad kolme erinevat töövõimekuse valikut: 50%, 75% ja 100%.

 

 

KOLMEKORDNE MUGAVUS

Lemmik temperatuur

Seade jätab Teie eelistatud temperatuuri meelde. Järgmine kord, kui õhksoojuspumba sisse lülitate, vajutage sama seadistuse aktiveerimiseks lihtsalt “Fav.” nuppu. 

Ümbruse tajumine

Kaugjuhtimispuldil on sisseehitatud temperatuuriandur ümbritsevate temperatuuride mõõtmiseks. Seade saab toatemperatuuri täpsemalt reguleerida ja pakkuda mugavamat kohandatud jahutust.

Hea uni

Maksimaalseks mugavuseks kasutage unenuppu. See režiim reguleerib automaatselt temperatuuri terve öö vältel, joondades selle Teie keha loomuliku unetsükliga.

 

VÄLKJAHUTUS JA 3D ÕHUVOOLU TEHNOLOOGIA

Midea õhksoojuspump suudab õhutemperatuuri tõsta ning langetada vaid 30 sekundiga. Õhku suunav väljalaskeava liigub samal ajal nii horisontaalselt kui vertikaalselt, suunates tasakaalustatud õhuvoolu igasse toa nurka.


TERMOSTAATILINE TEHNOLOOGIA

Termostaatiline tehnoloogia pakub Teile alati mõnusat jahedust. Tänu Inverter Quattro™ mikrokiibi täpsele juhtimisele suudab Midea õhksoojuspump hoida kerge vaevaga soovitud temperatuuri, muutes seejuures kompressori kiirust ilma korduva sisse- ja välja lülitamiseta.

ISEPUHASTUV FUNKTSIOON

Õhksoojuspump on võimeline OFF-režiimis isepuhastuma. Kondenseerunud vee eelamdamiseks keerutab ta ventilaatorit vastupidises suunas. See hoiab ära bakterite ja hallitusseente tekke, hoides seadet kuivana ja pikendades selle kasutusiga.

KAHEKORDNE FILTREERIMINE

Kahekordne filtreerimissüsteem kõrvaldab põhjalikult tolmu ja kahjulikud osakesed kahes etapis: Esiteks läbi suure tihedusega eelfiltri ning seejärel läbi peene filtri, mis püüab kinni isegi 0,3 μm suurused mikrotolmu osakesed. Tänu sellele on sissehingatav õhk puhas ja värske.


 INVERTER QUATTRO™ KOMPRESSOR

Sisseehitatud ionisaator tagab Teie ruumile värske ja tervisliku õhu. Vabastades negatiivseid ja positiivseid ioone, kõrvaldab ionisaator ebameeldiva lõhna, tolmu, suitsu ja õietolmu.


 

SUPER IONISAATOR

Inverter Quattro™ kõrgsageduslik tehnoloogia võimaldab kompressoril pärast käivitamist peaaegu koheselt töötada ülisuurel kiirusel, pakkudes võimsat jahutust/kütet kohe pärast õhksoojuspumba sisselülitamist. Midea inverterkompressor töötab kõigis tingimustes võimsalt, tõhusalt, kiiresti ja stabiilselt.
UUDNE DISAIN

Tänu uuele disainile tagavad suure tõhususega ventilaatori labad ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega.

 

Tavaline ventilaatorilaba disain 
Midea kõrge staatilise rõhuga ventilaatorilaba disain
Tavaline õhukanali siiber

Suure efektiivsusega õhukanali siiber

INTEGREERITUD WI-FI MOODUL JA TELEFONIGA JUHTIMINE

Juhtpaneelil on integreeritud WiFi-moodul, mis võtab mobiilirakendusest vastu signaali, millega võib juhtida soojuspumpa, vaadata energiakulu ja saab säästupakkumisi.

JÕUDLUS
Küttevõimsus (kW) 0.8/3.2/3.4
Jahutusvõimsus (kW) 1.0/2.6/3.2
Elektrivõimsus jahutamisel (kW) 0.62(0.08-1.10)
Elektrivõimsus kütmisel (kW) 0.65(0.07-0.99)
KINDLA PERIOODI KASUTEGURID
Jahutustegur SEER 8,8
Soojustegur SCOP 4,6
ENERGIATÕHUSUSE KLASSID
Energiatõhususe klass jahutamisel A+++
Energiatõhususe klass kütmisel A++
MÜRAANDMED
Müratase (siseosa) (max/keskmine/min) dB(A) 37/31/22/19
Müratase (välisosa) (max /keskmine/ min) dB(A) 54
LUBATUD TEMPERATUUR
Välisõhk jahutamisel (°C) -15~50
Välisõhk kütmisel (°C) -25~24
AUTOMAATIKA
Funktsioonid Häälkäsklus, automaatne sisse/välja lülitamine, i-Clean, topeltfiltreerimine, kaugjuhtimine, Smart Save Mode
WiFi Jah
TORUSTIKE ANDMED
Torustiku ühendusmõõt (vedelik/gaas) ("/mm) 1/4" + 3/8"
ÜLDISED ANDMED
Külmaaine R32
MÕÕDUD JA KAAL
Kaal, sise-/ välisosa (kg) 8,7/26,7
Siseosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 295x835x208
Välisosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 555x765x303