You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Mitsubishi MSZ-FT50VGK-SC/MUZ-FT50VGHZ-SC Njah 5.0 kW Qküte 5.0 kW


2 470.50€

Võimalikud valikud

TÕHUS JA KOMPAKTNE ÕHKSOOJUSPUMP

MSZ-FT soojendab ruume tõhusalt ja märkamatult. Uus õhksoojuspump on lihtsalt paigaldatav ning sobib kõikjale, nt uuselamutesse, suvemajadesse, garaažidesse või muudesse lemmikkohtadesse. 

MSZ-FT TEEB OMA TÖÖD SUJUVALT JA VAIKSELT

Õhksoojuspump MSZ-FT on paindlikult kasutatav, vaikne ja töökindel. Tänu kompaktsetele mõõtmetele ja stiilsele välimusele sulandub soojuspumba sisemoodul enamikesse interjööridesse. Madalaimal töörežiimil on soojuspumba müratase äärmiselt madal, vaid 19 detsibelli, mis on võrreldav sosinaga. 

KOHANDATUD MEIE KLIIMALE

MSZ-FT on ametlike edasimüüjate kaudu Eestis saadaval spetsiaalses Skandinaavia versioonis, mis on välja töötatud, toodetud ja testitud meie kliimatingimustele vastavalt. Soojuspump töötab ka käreda pakasega ja Te ei pea muretsema, et see välja lülitub. MSZ-FT tagab, et sisekliima püsib soe ja mugav ka külmadel talveöödel. Kasutusel on funktsioonid, mis on välja töötatud põhjamaise kliima jaoks. Nt nutikas sulatamistehnoloogia või õhuringlusrežiim, kus soojuspump lülitub soovitud temperatuuri saavutamisel automaatselt ventilaatori režiimi. Veenduge mudeli MSZ-FT valimisel, et sellel oleks tähis SC, mis tähistab mudeli tähistuses “Skandinaavia”.

 TÕHUS KÜTTETEHNOLOOGIA

Tavapäraste õhksoojuspumpade küttevõimsus järjest väheneb, mida külmemaks väljas läheb. Mitsubishi Electricu soojuspumpadel, mis kasutavad unikaalset küttetehnoloogiat Hyper Heating püsib küttevõimsus ka pakaseliste ilmadega välistempetratuurini -20 °C . See on õhksoojuspumpade turul ainulaadne omadus. Veelgi enam, kütmine on tehase poolt garanteeritud välistemperatuurini -25 °C ja vastavalt testimistele Põhjamaades jätkub kütmine välistemperatuurini -35 °C.

ÕHURINGLUSREŽIIM

Õhksoojuspump MSZ-FT lülitab soovitud sisetemperatuuri saavutamisel automaatselt sisse õhuringlusrežiimi, mis aitab muudest soojusallikatest pärinevat soojust hajutada, nt puuküttega pliit või kamin. Täiustatud konstruktsiooniga ventilaator hajutab olemasolevat soojust tõhusamalt suuremates ruumides. 

KESKKONNASÕBRALIK JA SÄÄSTLIK

Kõik meie uued õhk-õhksoojuspumbad töötavad uue külmaagensiga R32. R32 keskkonnamõju on oluliselt väiksem kui traditsioonilistel külmutusagensitel. Soojuspumbal MSZ-FT on ka kõrge efektiivsus, aastane kasutegur (SCOP) on 4,7. See tähendab, et saate ühe kütmisele kulutatud euro kohta 4,7 korda rohkem soojust kui elektriküttega. Mis omakorda tähendab olulist elektrikulude vähendamist.


ABIKS ALLERGIKUTELE

Sisekeskkonda sattunud õietolmu allergeensed osakesed võivad olla aktiivsed aasta läbi. MSZ-FT sisemoodulile saab osta juurde lisatarviku – hõbeioonidega õhupuhastusfiltri, mis eemaldab õhust õietolmu väga tõhusalt.


JÕUDLUS
Küttevõimsus (kW) 5,0
Nom küttevõimsus (kW) 5,0
Max küttevõimsus (kW) (-15 °C juures) 5,0
Jahutusvõimsus (kW) 5,0
Nom jahutusvõimsus (kW) 5,0
KINDLA PERIOODI KASUTEGURID
Jahutustegur SEER 7,2
Soojustegur SCOP 4,3
ENERGIATÕHUSUSE KLASSID
Energiatõhususe klass jahutamisel A++
Energiatõhususe klass kütmisel A+
ELEKTRIANDMED
Aastane elektritarbimine jahutamisel (kWh/a) 243
Aastane elektritarbimine kütmisel (kWh/a) 1625
Töövool (A) 13,9
MÜRAANDMED
Müratase (siseosa) (max/keskmine/min) dB(A) 28 - 36 - 45 - 51 - 54
Müratase (välisosa) (max /keskmine/ min) dB(A) kütmine 54 / jahutamine 51
LUBATUD TEMPERATUUR
Välisõhk jahutamisel (°C) -10
Välisõhk kütmisel (°C) -25
ÕHUHULGAD
Siseosa max/kesk./min õhuhulk (m³/min) 5,5 - 8,4 - 11,4 - 14,4 - 15,5
AUTOMAATIKA
Automaatne taaskäivitus Jah
Funktsioonid Öörežiim, I-save funktsioon, säästlik kütterežiim
WiFi Jah
TORUSTIKE ANDMED
Torustiku max kõrguste vahe (m) 15
Torustiku max pikkus (m) 30
Torustiku ühendusmõõt (vedelik/gaas) ("/mm) 1/4” / 3/8”
ÜLDISED ANDMED
Külmaaine R32
MÕÕDUD JA KAAL
Kaal, sise-/ välisosa (kg) 10/40
Siseosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 280x838x229
Välisosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 714x800x285