You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Eriosa projektid

Tänapäeval on hoone sisemise keskkonna kvaliteet saanud üheks peamiseks prioriteediks ning selleks on vaja optimaalselt projekteerida ventilatsiooni, kütte ja jahutuse süsteemid. Meie ettevõte on spetsialiseerunud nende süsteemide projekteerimisele ja meil on meeskond eksperte, kes suudavad luua tõhusaid ja energiasäästlikke lahendusi vastavalt teie vajadustele.Ventilatsiooniprojektid

Arvestame mitmete teguritega, sealhulgas hoone kasutusotstarve, inimeste arv hoones, tehnoloogilised vajadused ja kohalikud regulatsioonid. Kasutame täpseid arvutusi, et määrata õhuvahetuse vajadus, projekteerida sobivad ventilatsioonisüsteemid ning tagada õhukvaliteedi nõuete täitmine. Lisaks oleme kursis uusimate tehnoloogiliste arengutega ja suudame pakkuda nutikaid ventilatsioonisüsteemide lahendusi, mis on energiasäästlikud ja keskkonnasõbralikud.


Kütteprojektid

Keskendume hoone soojusisolatsioonile ja soojuskadude vähendamisele. Analüüsime hoone kliimavööndit, välisõhu temperatuure ja muutujaid, nagu kasutusotstarve ning ruumide suurused. Ühendame need andmed, et projekteerida optimaalne küttesüsteem, mis tagab soovitud sisetemperatuuri ja energiakulude optimeerimise. Meie meeskond kasutab uusimaid tarkvarasid ja arvutusmeetodeid, et projekteerida täpne ja efektiivne küttesüsteem vastavalt teie vajadustele.


Jahutusprojektid

tame arvesse hoone asukohta, kliimavööndit, soovitud sisetemperatuuri ja jahutusvajadust. Kasutame spetsiaalseid arvutusmeetodeid, et määrata hoone võimalik kuumenemine ja jahutusvajadus erinevatel aastaaegadel. Seejärel projekteerime vastava jahutussüsteemi, olgu selleks siis õhkjahutus, veejahutus või maaküttega jahutus. Meie eesmärk on tagada optimaalne sisetemperatuur ja heaolu iga aastaaja jooksul.

Kokkuvõttes on meie meeskond valmis aitama teil projekteerida ventilatsiooni, kütte ja jahutuse süsteeme vastavalt teie vajadustele, pakkudes tõhusaid ja energiasäästlikke lahendusi. Oleme kursis uusimate tehnoloogiliste arengutega ning meie eesmärk on tagada säästlik ja mugav sisekliima iga projekti puhul.


Võtke meiega ühendust ja aitame teie hoone keskkonnasõbralikult projekteerida!


Küsi pakkumist

3