You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Teie ostukorv on tühi!

Samsung Multi-Split Wind-free Njah-2.5 kW

  • Brand: Samsung
  • Mudel:AR09TXFCAWKNEU_
  • Saadavus:Laos

396.50€

WIND-FREE JAHUTUS

Tuulevaba jahutuse abil saate mõnusalt jahedaks jääda – see hajutab õhu õrnalt ja kiiresti läbi 23 000 mikroõhuava, nii et teie nahal ei teki ebameeldivat külma tuule tunnet. Selle täiustatud õhuvool jahutab ühtlasemalt ka laiemat ja suuremat ala – ja see kasutab 77% vähem energiat kui kiirjahutus.

AI AUTO COMFORT

Kogege intelligentset elamisviisi AI Auto mugavusega – see optimeerib automaatselt erinevaid režiime, analüüsides ruumitingimusi ja kasutusmustreid. Teie eelistatud temperatuuri alusel lülitub see automaatselt kõige sobivamale režiimile, et säilitada optimaalsed tingimused.

WIND FREE GOOD SLEEP

Režiim Wind-free Good Sleep loob magamiseks ideaalse kliima ilma ebameeldiva külma õhuvooluta. Selle temperatuuri reguleerimine koos tuulevaba jahutusega aitab teil kiiresti uinuda, sügavalt ja mugavalt magada ning ärgata täieliku värskena.

KIIRE JAHUTUS

Jahutage ruume kiiresti nurgast nurka, nii et tunnete end alati mugavalt – Digital Inverter Boost tehnoloogia jahutab õhku 43% kiiremini. Selle täiustatud disainil on ka 15% suurem ventilaator, 18% laiem sisselaskeava ja 31% laiem laba, nii et jahe õhk hajub kaugemale ja laiemalt, ulatudes kuni 15 meetrini.

TRI-CARE FILTER

Hoidke õhu puhtust ja soojusvaheti jõudlust tri-care filtriga. Selle 3-kihiline filter sisaldab suure tihedusega filtrit, mis eemaldab suured tolmuosakesed, kiud ja loomakarvad. Sellel on ka tseoliitkattega filter, mis püüab kinni peene tolmu ning aitab vähendada viiruste, bakterite ja allergeene.

AUTOMAATNE PUHASTUS

Hoidke oma õhukonditsioneeri sisemus puhtana lisaliigutusi tegemata. Automaatse puhastuse funktsioon kuivatab soojusvaheti automaatselt kolmeastmelise protsessi abil. See eemaldab niiskuse, puhudes õhku 10 kuni 30 minuti jooksul, nii et see hoiab ära bakterite ja lõhnade kogunemise.

VÄHEM MÜRA

Jahutage oma eluruume vähema müraga, et see teid ei segaks – kompressor loob võimsa õhuvoolu, kuid töötab tõesti vaikselt, kuna sellel on kahetorusummuti. See vähendab külmutusagensi voolu müra suurel kiirusel töötamisel ja vähendab ümbritsevat müra madalal kiirusel.

EASY FILTER PLUS

Hoia oma õhukonditsioneeri tõhusalt töökorras ja väiksema vaevaga – Easy filter Plus asub väljas, ülaosas, nii et seda saab hõlpsasti välja võtta ja puhastada. Selle tihe võrk hoiab soojusvaheti puhtana ja antibakteriaalne kate aitab kaitsta teid õhus levivate ohtlike saasteainete eest.

DURAFIN PLUS

Püsige mugavalt jahedas palju kauem – ookeaniuim on valmistatud korrosioonikindlast materjalist, et kaitsta kondensaatorit roostetamise eest, mis aitab säilitada soojusvaheti optimaalset jõudlust. Selle suurepärast korrosioonikindlust tõestati soolapihustustestiga – 480 tundi.

ÖKOREŽIIM

Ökorežiim kasutab tavarežiimiga võrreldes vähem kompressori võimsust, mis vähendab energiatarbimist. See võimaldab teil tõhusamalt jahutada, kui väljas pole liiga palav või säästa energiat ja raha igal ajal, et te ei peaks elektri pärast muretsema.

JÕUDLUS
Küttevõimsus (kW) +7°C 3.2
Jahutusvõimsus (kW) 2.5
MÜRAANDMED
Müratase (siseosa) (max/keskmine/min) dB(A) 54
SOOVITATAV RUUMI SUURUS
Soovitatav ruumi suurus jahutamisel (m²) Kuni 25m2
ÕHUHULGAD
Siseosa max õhuhulk (m³/min) 10.3
AUTOMAATIKA
WiFi Jah
TORUSTIKE ANDMED
Torustiku ühendusmõõt (vedelik/gaas) ("/mm) 1/4 ja 3/8
ÜLDISED ANDMED
Külmaaine R32
MÕÕDUD JA KAAL
Siseosa kõrgus × laius × sügavus (mm) 299 x 820 x 215
Siseosa netokaal (kg) 8.9