Ventilatsiooniseadmed

Pakume erinevaid rootor ja plaatsoojusvaheti tüüpi seadmeid nii eratarbijale kui ka suurtele projektidele. Kõik ventilatsiooniseadmed valime alati koos tellijaga ja vastavalt projektile.

Lihtsamat sorti ventilatsiooni saab igale hoonele paigaldada. Soojusvahetusega ja ventilatsiooniseadmetega ventilatsioon paigaldadatakse üldjuhul projektipõhiselt. Seadmeid paigaldavad spetsialistid, kes ehitavad välja kogu ventilatsioonisüsteemi, mis kuulub seadmete juurde. Peale paigladuse, pakume ka järelteenindust st. ventilatsiooni hooldust ja filtreid ning nende vahetust.

Ventilatsiooniseadmeid on tarvis ka hooldada ja parema töökvaliteedi ja eluea tagamiseks jälgida kasutusjuhendit. Ventilatsiooni torustikke peab puhastama ja ventilatsiooniagregaatidel tuleb filtreid vahetada. Seadmete töökvaliteeti võivad kahjustada: valed filtrid, filtrite vahetusgraafikutest mittekinnipidamine, ventilatsioonisüsteemi hoolduse mittekorrapärane teostamine.

Meie pakutavaid tooteid saab vaadata kodulehelt ja tooteid on võimalik ka maaletooja või esindaja pool alati füüsiliselt katsuda ja näha. Enamus ventilatsiooniseadmeid on meil laos olemas, kuid tellimist vajavate seadmete puhul võib tarneaeg olla kuni 4 nädalat. Oleme vastavalt kliendi soovile alati valmis tegema vastava eeltöö , et hilisem rahulolu oleks mõlemapoolne.

Ventilatsiooni paigaldamiseks vajalik eelinfo:

Hoone plaan ja ventilatsiooniprojekt.

Ventilatsiooniseadmetele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele ventilatsiooniseadmetele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
Kõige suurem ventilatsiooniseadmete valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindusi Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.

ARTIKKEL: http://mindreks.ee/hoidkem-oma-tervist-iga-ehitis-vajab-korralikku-ventilatsiooni/