Õhk-vesi soojuspumbad

Õhk-vesi soojuspump on seade, mida kasutatakse keskküttesüsteemi kaudu sooja tootmiseks kõrge kasuteguriga kulutatava elektrienergia suhtes. Samuti toodetakse õhk-vesi soojuspumbaga sooja tarbevett. Osa sooja tootmiseks vajalikust energiast võetakse õhusoojusest, sellest ka nimi õhk-vesi soojuspump.

Õhk-vesi soojuspumpasid on väga laias valikus, mistõttu sobivad need nii eramutesse, suvilatesse, kortermajadesse, büroodesse, tootmisruumidesse ja paljudesse muudesse kohtadesse. Eelduseks on vajalik olemasolev keskküttesüsteem, kas põrandakütte või radiaatorite kujul. Süsteemi saab paigaldada juba valmis olevatele ehitistele kui ka uusehitistele.

Õhk-vesi soojuspumba töökvaliteedi eelduseks on õigesti välja ehtitatud keskküttesüsteem ja võimalikult väikeste miinuskraadidega välistemperatuur (st. soojem talv). Tarbevee tootmiseks vajatakse kindlasti ka vastava sisuga tarbevee boilerit. Veel vajab õhk-vesi soojuspump peakilbist korralikku elektritoidet ja suhteliselt suure amperaasiga peakaitset. See kõik aga sõltub kõik juba soojuspumba võimsusest. Õhk-vesi soojuspumba töökvaliteeti võib kahjustada valesti valitud võimsus.

Meie pakume ainult kvaliteetseid soojuspumpasid, mis on võimelised töötama ka põhjamaises kliimas. Valime koos kliendiga just tema soovidele vastava võimsusega ja sobiva hinnaga kaubamärgi soojuspumba. Transpordime, paigaldame, seadistame ja hooldame meie poolt pakutavaid seadmeid ning teostame ka järelteenindust ja remonti, nii enda poolt pakutavatele pumpadele kui ka teistele soojuspumpadele.

Õhk-vesi soojuspumba välisagregaati saab järjepidevalt hooldada ka klient ise kuid iga-aastast korralist hooldust peaks ikkagi tegema spetsialist. Äärmiselt oluline on jälgida, et soojuspumba õueagregaadi all kasvav jäämass ei ulatuks seadmeni. Õhk-vesi soojuspumpa tuleb regulaarselt puhastada lumest ja jääst vastavalt asukoha ja ilmastiku mõjule. Sügisel tuleks ka üle vaadata, et agregaadil ei oleks okkaid ja puulehti ning vajadusel puhastada seade. Lisaküsimuste korral pöörduge alati meie poole, sest õigesti hooldatud seadme eluiga on tunduvalt pikem.

Õhk-vesi soojuspumba paigaldamiseks vajalik eelinfo:

Ruumi plaan ning eelnev ruumi ja asukoha valmidus soojuspumba paigaldamiseks. Samuti soovime teada, mida soovitakse soojuspumbaga saavutada ja millised on kliendi eelistused ning vajadused hea lõpptulemuse saavutamiseks. Kvaliteetkliima on alati valmis tegema vastava eeltöö, et hilisem rahulolu oleks mõlemapoolne.

Soojuspumpadele ja töödele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele õhk-vesi soojuspumpadele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
*Pakutavaid seadmeid peab paigaldama spetsialist, sest ise monteerides või demonteerides kaotab seade garantii.
Kõige suurem õhk-vesi soojupumpade valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindusi Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.

Showing all 23 results