Õhupuhastid

Näitan kõiki 2 tulemust

Õhupuhasti / õhuionisaator leevendab puudulikust ventilatsioonist tingitud värske õhu puudumist ning vähendab õhus oleva peene tolmu, allergeenide ja bakterite hulka. Reostunud õhku neutraliseerib UV lambist väikeses koguses eralduv osoon. Söefilter neutraliseerib ruumis olevaid lõhnasid (sealhulgas suitsulõhna) ja HEPA filter kogub õhust väiksemad tolmuosakesed.

Õhupuhasti vajab ainult kord nädalas nädalas nõelte puhastamist ja pideva õhuliikumise tagamiseks võiks seade olla koguaeg sisse lülitatud. Töökvaliteeti võib vähesel määral kahjustada seadme võimsuse ja ruumide suuruse omavaheline sobimatus.

Õhupuhastitele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele õhupuhastitele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
Kõige suurem õhupuhastite valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindusi Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.