Õhuionisaatorid

Näitan ainukest tulemust

Õhuionisaatoril on kaks põhifunktsiooni:
• Puhastab õhku, mis on saastatud ebapiisavast ventilatsioonist või üldse selle puudumisest. Õhuionisaator puhastab ja värskendab õhku osooni baasil, mis neutraliseerib ka ruumis olevad erinevad lõhnad (suitsuhais jne).
• Vähendab ruumis levivat tolmu. (kui õhus on (+) laenguga staatiline elekter, siis tolm lendleb. Kui õhus on (-) laenguga staatiline elekter, siis tolm tõmbub ruumi pindadele). Õhuionisaator väljastab negatiivset elektrilaengut, mille tulemusena tolmu lendlemine väheneb oluliselt.
Ionisaatori kasutamisel langeb tolm õhust põrandale. Seetõttu on õhk tolmuvabam ja tolmuimeja kasutamine (põrandalt tolmukogumiseks) efektiivsem!
Õhupuhasti on ilma mootorita vaikne seade, mis võimaldab tema kasutamist mistahes ruumis. See võtab vähe voolu (6w), puuduvad liikuvad mehhanismid ning on kaalult kerge ja lihtsalt paigaldatav ning puhastatav. Õhuionisaator vajab ainult kord nädalas nädalas nõelte puhastamist ja pideva õhuliikumise tagamiseks võiks seade olla koguaeg sisse lülitatud. Töökvaliteeti võib vähesel määral kahjustada seadme võimsuse ja ruumide suuruse omavaheline sobimatus. Õhuionisaatoritele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele õhupuhastitele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
Kõige suurem õhuionisaatorite valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindusi Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.