Õhuniisutid

Näitan kõiki 3 tulemust

Õhuniisuti töötab ultraheli põhiselt, kus ultraheli sagedusel töötav membraan pihustab vee peeneks uduks. Seejärel suunatakse pihustatud vesi ventilaatori abil niisutist välja. Võimsamatel õhuniisutitel on sisse ehitatud kütteelement, mille abil on võimalik pihustatavat vett ka eelsoojendada. Selle tulemusel aurustub õhku pihustatud vesi kiiremini ning aitab vältida külmatunde tekkimist, mida võib põhjustada jahe vesi. Samuti täidab vee eelsoojendamine ka antibakteriaalse töötlemise funktsiooni.
Ultraheli õhuniisutid sobivad nii koju kui ka kontorisse. Kodus on soovitatav kasutada ultraheli niisutit näiteks magamistoas, sest õhuniiskus on kõrgem just seadme lähiümbruses. Samuti on seda tüüpi õhuniisutid sobivad ka avatud kontoritesse.

Õhuniisuteid on tarvis ka vähesel määral hooldada ja parema töökvaliteedi ja eluea tagamiseks jälgida kasutusjuhendit. Regulaarselt tuleb vahetada filtreid ja niisuti kuluvaid osi ning jälgida, et seadmes kasutatakse ainult kvaliteetset vett. Õhuniisutid ei sobi välistingimustesse ning ruumidesse, kus on temperatuur alla 0 kraadi.

Ultraheliniisutid pihustavad õhku ka vees leiduvad mineraalid. Seetõttu võivad ultraheli õhuniisutid tekitada ruumi pindadele kaltsiumi ja teiste mineraalide sadet – “valget tolmu.” Vee kareduse vähendamiseks kasutatakse seadme veepaagis Anticalc veefiltrit, mida veekaredusest sõltuvalt soovitatakse 1-3 kuu järel vahetada.

Õhuniisutitele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele niisutitele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
Kõige suurem õhuniisutite valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindusi Tallinnas, Tartus ja Rakveres. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.