Konditsioneerid

Konditsioneer on seade, mis jahutab ja filtreerib ruumis olevat õhku. Kaasaegsematel seadmetel on ka peal juba õhuionisaatorid, mis õhku ka värskendavad. Lisaks sellele, eemaldab konditsioneer ruumis oleva liigse niiskuse.

Konditsioneere saab paigaldada kõigile ehitistele. Juhul, kui ei ole võimalik paigaldada statsionaarset seadet, siis on alternatiiviks mobiilne konditsioneer, mis on ruumisisene ja ei nõua seinte läbimist. Samuti on olemas veel erinevaid konditsioneerimise ehk jahutamise seadmeid, mis võimaldavad ka suuri korrusmaju ja ärihooneid jahutada, sest meie kevadsuvises kliimas kipuvad siseruumid üle kuumenema. Üldjuhul need paigaldatakse juba ehitusjärgus.

Kvaliteetse konditsioneeride töö tagamiseks on vajalik õigesti valitud võimsus ruumi suhtes. Veel on oluline, et välisagregaat saaks vabalt sooja ära anda ning asuks sobivates tingimustes. Kindlasti tuleb kondensaatvesi siseagregaadi vannist kvaliteetselt ära juhtida.

Meie pakume ainult kvaliteetseid konditsioneere, mis on võimelised töötama ka põhjamaises kliimas. Valime koos kliendiga just tema soovidele vastava võimsusega ja sobiva hinnaga kaubamärgi konditsioneeri. Transpordime, paigaldame, seadistame ja hooldame meie poolt pakutavaid seadmeid ning teostame ka järelteenindust ja remonti, nii enda poolt pakutavatele seadmetele kui ka teistele konditsioneeridele.

Konditsioneeride tehnoloogia on juba ammu parimate tootjate poolt välja töötatud rasketes oludes lõunamaade jaoks. Tehnika areneb pidevalt , seadmed muutuvad aina ökonoomsemaks ning materjalid kaasaegsemaks, mis tähendab, et põhjamaises kliimas töötavad meie poolt pakutavad seadmed ideaalselt.
Kõik meie poolt pakutavad seadmed ja materjalid vastavad Euroopa Liidu nõuetele.

Konditsioneeri tuleb regulaarselt hooldada, sest pidev hooldus tagab ka seadme pikaaegsema eluea ning töökindluse. Filtreid on võimalik iseseisvalt puhastada, mida õpetab teostama meie paigaldaja ning mille õpetus on kirjas ka kasutusjuhendis. Kord aastas tuleks teha üks korralik hooldus, mille teostab meie spetsialist ja sellekohane tööde nimekiri on kodulehel olemas.

Konditsioneeri paigaldamiseks vajalik eelinfo:

Ruumi plaan ning eelnev ruumi ja asukoha valmidus konditsioneeri paigaldamiseks. Samuti soovime teada, millised on kliendi eelistused ning vajadused hea lõpptulemuse saavutamiseks. Kvaliteetkliima on alati valmis tegema vastava eeltöö, et hilisem rahulolu oleks mõlemapoolne.

Konditsioneeridele ja töödele kehtib garantii üldjuhul 2 aastat, kuid erinevate kaubamärkide lõikes võib see olla ka pikem. Kõigile meie poolt müüdavatele konditsioneeridele on alati võimalik saada ka kõiki varuosi ja kiiret ning professionaalset tuge.
*Pakutavaid seadmeid peab paigaldama spetsialist, sest ise monteerides või demonteerides kaotab seade garantii.
Kõige suurem konditsioneeride valik on meie kodulehel kuid alati on võimalus külastada ka meie esindust Tallinnas. Oleme meeleldi Teile abiks kõige sobivama kliimaseadme valikul.