Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-FH25VEHZ

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-FH25VEHZ

Ale!

Mitsubishi Electric MSZ-FH25VEHZ

Õhksoojuspump põhjamaisesse kliimasse. Kütab välistempeartuurinini -25 °C!

Suurepärane küttevõimsus ka käreda pakasegaUus unikaalsete omadustega õhksoojuspump Kirigamine MSZ-FH tagab Sinu kodus mugava ja meeldiva sisekliima. Kõrgefektiivne soojuspump on loodud põhjamaisesse kliimasse ning töötab ka väga madalatel välistemperatuuridel. Unikaalse Hyper Heating tehnoloogiaga inverterkompressorid toodavad kütteenergiat vastavalt maja küttevajadusele. Ühtlane küttevõimsus püsib välistemperatuurini -15 °C. Veelgi enam, kütmine garanteeritakse ka -25 °C pakasega. Mitsubishi KIRIGAMINE omab efektiivset energiasäästlikku sulatusrežiimi. Soojustegur (COP) 5,52 tagab märkimisväärse küttekulude kokkuhoiu pikkadeks aastateks. 
TestivõitjaKirigamine MSZ-FH saavutas Rootsi Energiaameti testides (11.2012) muljetavaldavad testitulemused ning on hetkel üks parimaid soojuspumpasid Põhjamaade turul. Kirigamine MSZ-FH energiakokkuhoid on Rootsi Energiaameti poolt seni testitud sama klassi pumpadest suurim. Mudel Kirigamine MSZ-FH 35 saavutas Rootsi Energiaameti poolt seni testitud pumpadest ka suurima küttevõimsuse 5,3kW temperatuuril -7 °C. Lisaks suutis FH35 hoida tempeartuuril -15 °C küttevõimsust 4,3kW, mis tagab ühtlase ja hea küttevõimsuse külma kliimaga piirkondades.
Unikaalsed omadusedTark andur – säästlikult mugav sisekliima
Uus soojuspump on varustatud liikuva 3D I-See sensoriga ehk Human Sensoriga, mis võimaldab täielikult kontrollida soojuspumba tööd. Andur tuvastab inimese asukohta ning viibimist ruumis. Vastavalt sellele suunab soojuspump ruumi õhuvoogu ning muudab kütmise/jahutamise temperatuuri. Andur on piisavalt tundlik eristamaks inimesi koduloomadest jt liikumistest ruumis. Uue anduri abil saab inimeste lahkumisel ruumist automaatselt tõsta (jahutamisel) või langetada (kütmisel) ruumi temperatuuri 2 kraadi ulatuses. Esmapilgul väike muutus, mis aitab säästa pikas perspektiivis märkimisväärselt energiakulusid.
Märkimisväärselt madal müratase
Mitsubishi Electricu soojuspumbad on tuntud madala mürataseme poolest. Kirigamine MSZ-FH müratase on eriti madal, vaid 20dB.
Puhtam õhk ja parem soojuse jaotamine
Plasma Quad filtrisüsteemiga varustatud Kirigamine MSZ-FH aitab luua puhtama ja tervislikuma sisekliima. Filtrid puhastavad efektiivselt ruumiõhu tolmust, bakteritest, allergeenidest ja viirustest.
I save ehk kütterežiim +10 °C
Tavaliselt on kütmisrežiimi minimaalne temperatuuriseadistus +16 °C. I-save režiim võimaldab tempeartuuriks määrata minimaalselt +10 °C. Säästlikku kütterežiimi on eriti mugav rakendada suvilates või köetavates garaažides.
Nädalataimer
Nädalataimer on energiasõbralik režiim, mille abil saab veelgi säästa küttekulusid. Nädalataimer võimaldab seadistada soojuspumpa terveks nädalaks. Näiteks saab ruumi temperatuuri kodust eemalviibimise ajaks alandada. Taimer programmeeritakse kaugjuhtimispuldi abil.
Ventilaatori funktsioon
Võimaldab tagada kütmis/jahutamisrežiimi kasutamata ruumis paremat õhuringlust. Hea võimalus soojuse paremaks jaotamiseks nt puuküttega kamina kütmisel.

Kasutusjuhend

Tutvu lähemalt LHV järelmaksu tingimustega siin.

1,370.00 1,269.00

Tehnilised andmed

Küttevõimsus: 3,2 kW (1,0 – 6,3 kW)
Elektrivõimsus kütmisel: 0,58 kW
Kasutegur kütmisel: 5,52
Köetav pind: kuni 75 m2

Jahutusvõimsus: 2,5 kW (0,8 – 3,5 kW)
Elektrivõimsus jahutamisel: 0,485 kW
Kasutegur jahutamisel: 5,15
Jahutatav pind: kuni 25 m2

Siseosa mõõdud: 305 x 925 x 234 mm
Siseosa kaal: 13,5 kg
Siseosa müratase: 20 – 44 dB(A)

Välisosa mõõdud: 550 x 800 x 285 mm
Välisosa kaal: 37 kg

Toide: 230 V / 50 Hz

Uudised

Tere tulemast! / veebruar 13, 2014

Nüüdsest on kvaliteetkliimal uus koduleht! Siit leiate infot nii firma kui ka toodete kohta. Küsimuste korral helistage meile või kirjutage