Heat Master soojendusega vaip jalgadele 40x60cm reguleeritava võimsusega

Heat Master soojendusega vaip jalgadele 40x60cm reguleeritava võimsusega

Soojendusega vaip jalgadele “Heat Master(TM)” reguleeritava võimsusega

Elektrisoojendusega vaibad “Heat MasterTM”, seeria HT K on lihtne ja ökonoomne viis soojendada väiksemaid pindu. Piisab ühendada vaip elektrivooluga ja teie jalad tunnevad kohe soojust.
Elektrisoojendusega vaibad on loodud spetsiaalselt selleks, et soojendada teie jalgu, mis kardavad külma. Vaipu võib kasutada nii büroos kui kodus.
230V, umbes 2 m pikkune ühendusjuhe, võimsuse reguleerimist võimaldava lülitiga.

Võimsus: I – 25W, II – 55W, III – 75W

Värvid: Anthrazit, Bordeaux, Cognac

Kasutusjuhend:
Kasutada ainult kuivades siseruumides. Mitte kasutada vannitubades, saunades ja muudes niisketes ruumides. Mitte panna vette ega pesta. Kasutada kuivpuhastust, toodet painutamata, lülitedes eelnevalt voolust välja. Antud toodet ei tohi painutada, katta, panna teiste pindade alla. Ei tohi naeltega kinnitada põrandale ja teistele pindadele, läbi torkida, läbi lõigata ega puurida. Hoida loomade eest.

NB! Ohutusjuhend, pange tähele:
Juhul, kui pind on oluliselt kulunud või vigastatud, tuleb teie ohutuse nimel toote kasutamist lõpetada. Keskmine soojenemise aeg 15 minutit.

Tootja: A. Rak Wärmetechnik GmbH, Saksamaa

60.00

Uudised

Tere tulemast! / veebruar 13, 2014

Nüüdsest on kvaliteetkliimal uus koduleht! Siit leiate infot nii firma kui ka toodete kohta. Küsimuste korral helistage meile või kirjutage